Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DCMAM37SNMBK52
Pieprasīt citātu
Latviešu
DCMAM37SNMBK52
  • Daļas numurs
    DCMAM37SNMBK52
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Gold Plated
  • Citi vārdi
    IDCMAM37SNMBK52
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A