Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DCMAM-37S
Pieprasīt citātu
Latviešu
5119550DCMAM-37S attēlsCannon
DCMAM-37S
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DCMAM-37S
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Vendor undefined / RoHS neatbilst prasībām
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin Plated
  • Sērija
    24308-Style, D*MAM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    DCMAM-37S-ND
    DCMAM37S
    IDCMAM37S
    IDCMAM37S-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    37
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
    Vendor undefined / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A