Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DCMA37PNMB
Pieprasīt citātu
Latviešu
833489
DCMA37PNMB
  • Daļas numurs
    DCMA37PNMB
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
  • Wire Gauge
    20-28 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Sērija
    D*MA
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A