Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMMP21X1SP
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMMP21X1SP
  • Daļas numurs
    DBMMP21X1SP
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B) - 21W1
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    21 (20 + 1 Coax)
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Lead free / RoHS Compliant
  • Flange Feature
    Board Side (4-40)
  • Iespējas
    Mounting Brackets, Shielded
  • Detalizēts apraksts
    21 (20 + 1 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A, 7.5A