Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMMG17C2PJ
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMMG17C2PJ
  • Daļas numurs
    DBMMG17C2PJ
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B) - 17W2
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    17 (15 + 2 Coax)
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Flange Feature
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • Iespējas
    Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
  • Detalizēts apraksts
    17 (15 + 2 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A, 7.5A