Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMMF25SF179
Pieprasīt citātu
Latviešu
145204
DBMMF25SF179
  • Daļas numurs
    DBMMF25SF179
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Izbeigšana
    Wire Wrap
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    24308-Style, D*MM
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    25
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A