Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMM25SDA101
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMM25SDA101
  • Daļas numurs
    DBMM25SDA101
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Izbeigšana
    Solder
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Citi vārdi
    IDBMM25SDA101
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Iespējas
    Mounting Brackets
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A