Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMM25PA183
Pieprasīt citātu
Latviešu
539245
DBMM25PA183
  • Daļas numurs
    DBMM25PA183
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    20-28 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Citi vārdi
    IDBMM25PA183
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A