Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBME25SZ
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBME25SZ
  • Daļas numurs
    DBME25SZ
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    D*M
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flange Feature
    Board Side (4-40)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A