Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBME25PFNMB
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBME25PFNMB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DBME25PFNMB
  • Apraksts
    DSUB 25 M PCBR/A NMB CLIN G50
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    Copper Alloy
  • spriegums
  • Ierakstiet tipus
  • Izbeigšana
    Solder
  • Uzkrāšanās virziens
    Signal
  • Shell izmērs - Ievietot (konvertēšana no)
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Sērija
    MIL-DTL-24308, D*M
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Pitch - savienotājs
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    25
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja daļas numurs
    DBME25PFNMB
  • Garums - vītņotā daļa zem virsmas
  • Iespējas
  • Paplašināts apraksts
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
  • Apraksts
    DSUB 25 M PCBR/A NMB CLIN G50
  • Pašreizējais vērtējums (pēc kontakta)
    Board Side (4-40)
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A