Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMAMY-25P
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMAMY-25P
  • Daļas numurs
    DBMAMY-25P
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    24308-Style, D*MAM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    DBMAMY25P
    IDBMAMY25P
    IDBMAMY25P-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    25
  • Montāžas tips
    Panel Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A