Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMAMT25SA101
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMAMT25SA101
  • Daļas numurs
    DBMAMT25SA101
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Sērija
    24308-Style, D*MAM
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Flange Feature
    Cable Side (M3)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A