Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMAM25PA101
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMAM25PA101
  • Daļas numurs
    DBMAM25PA101
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Sērija
    24308-Style, D*MAM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDBMAM25PA101
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A