Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMA25SNMBK47F0
  • Daļas numurs
    DBMA25SNMBK47F0
  • Apraksts
    DSUB 25 F CRIMP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Gold Plated
  • Shell Finish biezums
    50µin (1.27µm)
  • Sērija
    D*MA
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDBMA25SNMBK47F0
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    25
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Pārošanās cikls
    200
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Thermoplastic
  • Detalizēts apraksts
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position