Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBM25PZNMB
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBM25PZNMB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DBM25PZNMB
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Sērija
    D*M
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    25
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A