Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DAMMK15S
Pieprasīt citātu
Latviešu
DAMMK15S
  • Daļas numurs
    DAMMK15S
  • Apraksts
    DSUB 15 F SOD .154 MH G50 ZINC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    Copper Alloy
  • spriegums
    20-28 AWG
  • Ierakstiet tipus
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Uzkrāšanās virziens
    Signal
  • Shell izmērs - Ievietot (konvertēšana no)
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    MIL-DTL-24308, D*MM
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Pitch - savienotājs
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    DAMMK15S
  • Garums - vītņotā daļa zem virsmas
  • Iespējas
  • Paplašināts apraksts
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup
  • Apraksts
    DSUB 15 F SOD .154 MH G50 ZINC
  • Pašreizējais vērtējums (pēc kontakta)
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A