Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DAMMD15PMK87
Pieprasīt citātu
Latviešu
DAMMD15PMK87
  • Daļas numurs
    DAMMD15PMK87
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Sērija
    24308-Style, D*MM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDAMMD15PMK87
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flange Feature
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • Iespējas
    Grounding Indents, Mounting Brackets
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A