Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DAMAM15PNMBK52
Pieprasīt citātu
Latviešu
DAMAM15PNMBK52
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DAMAM15PNMBK52
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Gold Plated
  • Sērija
    24308-Style, D*MAM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDAMAM15PNMBK52
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    15
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A