Pieprasīt citātu
Latviešu
DAMAM-15P-F0
  • Daļas numurs
    DAMAM-15P-F0
  • Apraksts
    CONN DSUB PLUG 15POS HSG
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    1 (DE, E)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Shell Finish biezums
  • Sērija
    24308-Style, D*MAM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    DAMAM15PF0
    IDAMAM15PF0
    IDAMAM15PF0-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
    15
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Pārošanās cikls
    500
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Thermoplastic
  • Detalizēts apraksts
    Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Savienotāju tips
    Plug for Male Contacts
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
DAMAM15PA101
DAMAM15PA101
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Ražotāji: Cannon
DAMAK15S
DAMAK15S
Apraksts: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Ražotāji: Cannon
DAMAM-15P
DAMAM-15P