Pieprasīt citātu
Latviešu
DAMAE15SF0
  • Daļas numurs
    DAMAE15SF0
  • Apraksts
    DSUB 15 F CRIMP F0 CLIN ZINC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Shell Finish biezums
  • Sērija
    D*MA
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
    15
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Pārošanās cikls
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Flange Feature
    Cable Side (4-40)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Detalizēts apraksts
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position