Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DAMA26SNM
Pieprasīt citātu
Latviešu
DAMA26SNM
  • Daļas numurs
    DAMA26SNM
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Sērija
    D*MA
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    26
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Thermoplastic
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Saziņas veidlapa
  • Sazināties ar Finish biezumu
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub, High Density
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
DAMA26SA197
DAMA26SA197
Apraksts: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Ražotāji: Cannon
DAMA26SNMB
DAMA26SNMB
Ražotāji: Cannon
DAMA26SK52
DAMA26SK52
DAMA26SNMBK52F0
DAMA26SNMBK52F0
Apraksts: NON MAG D-SUB
DAMA26SA101
DAMA26SA101
Apraksts: DSUB 26 F CRIMP HD G CAD
DAMA26SNMK47F0
DAMA26SNMK47F0
Apraksts: D-SUB NM
DAMA26SNMBF0
DAMA26SNMBF0
Apraksts: DSUB
DAMA26SA197F0
DAMA26SA197F0
Apraksts: DSUB 26 F CRIMP F0 HD TIN
DAMA26SNMBK47F0
DAMA26SNMBK47F0
Apraksts: DSUB 26 F CRIMP NMB
DAMA26S
DAMA26S
DAMA26SNMF0
DAMA26SNMF0
Apraksts: DSUB 26 F CRIMP G NM
DAMA26SF0
DAMA26SF0
Apraksts: DSUB 26 F CRIMP F0 HD ZINC
DAMA26SNMK52
DAMA26SNMK52
DAMA26SF225
DAMA26SF225
DAMA26SNMB77
DAMA26SNMB77