Pieprasīt citātu
Latviešu
DAMA26PF0
  • Daļas numurs
    DAMA26PF0
  • Apraksts
    DSUB 26 F CRIMP HD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Shell Finish biezums
  • Sērija
    D*MA
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDAMA26PF0
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    26
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Pārošanās cikls
    200
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Thermoplastic
  • Detalizēts apraksts
    Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 26 Position