Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DAM15PSNMBK52
Pieprasīt citātu
Latviešu
DAM15PSNMBK52
  • Daļas numurs
    DAM15PSNMBK52
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 15POS R/A
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Gold Plated
  • Sērija
    D*M
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole, Right Angle
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
    Mounting Brackets
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A