Pieprasīt citātu
Latviešu
APD-2AP19S
  • Daļas numurs
    APD-2AP19S
  • Apraksts
    CONN HSG RCPT 19POS FLNG PIN GRY
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge vai diapazons - AWG
  • Izmantošana
    Unshielded
  • Ierakstiet tipus
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Tips
    For Male Pins
  • Uzkrāšanās virziens
    Crimp
  • Shield izbeigšana
    Circular
  • Apvalka materiāls, apdare
  • Shell Finish
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Sērija
    APD 19-Way
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Plug / Mating Plug diametrs
    Black, Gray
  • Citi vārdi
    APD2AP19S
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    19
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja daļas numurs
    APD-2AP19S
  • Liels diametrs piegādāts
  • Ievietojiet materiālu
  • Ietilpst
  • Iespējas
  • Paplašināts apraksts
    19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • Apraksts
  • Pašreizējais - Max / Contact
    Bayonet Lock
  • Savienojuma uzgriežņu materiāls, pārklājums
  • Savienojuma uzgriežņu diametrs
  • Kontaktforma
  • Kontaktmateriāls
    2
  • Savienotāju tips
    Receptacle Housing
  • Ķermeņa materiāls
    Flange
APD-2AP19S-R
APD-2AP19S-R
Apraksts: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT