Pieprasīt citātu
Latviešu
APD-1AP37R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    APD-1AP37R
  • Apraksts
    CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT
  • ECAD modelis
  • Tips
    For Male Pins
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
  • Apvalka materiāls
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled
  • Shell Finish
  • Sērija
    APD 37-Way
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    APD1AP37R
  • Orientācija
    1
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    37
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Flange
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Ietilpst
    2 pcs - 1 Connector, 1 O-Ring
  • Mājokļu krāsa
    Black
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Bayonet Lock
  • Detalizēts apraksts
    37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • Savienojuma uzgriežņu materiāls, pārklājums
  • Savienojuma uzgriežņu diametrs
  • Kontaktpersonas tips
    Crimp
  • Kontaktu izmērs
  • Kontaktforma
    Circular
  • Savienotāju tips
    Receptacle Housing
APD-1AP37
APD-1AP37
Apraksts: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT