Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > VOF-350-15
Pieprasīt citātu
Latviešu
6757637VOF-350-15 attēlsCUI, Inc.
VOF-350-15
Noliktavā
54+
  • Daļas numurs
    VOF-350-15
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 15V 200W/325W
  • Spriegums - izlaide 1
    15V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
  • Sērija
    VOF-350
  • Jauda (vatos)
    200W (325W Forced Air)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Efektivitāte
    92%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 21.67A 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    21.67A