Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > AC DC pārveidotāji > VOF-15B-S5
Pieprasīt citātu
Latviešu
1173347VOF-15B-S5 attēlsCUI, Inc.
VOF-15B-S5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    VOF-15B-S5
  • Apraksts
    AC DC CONVERTER 5V 15W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    5V
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Open Frame
  • Izmērs / Izmēri
    2.33" L x 1.67" W x 0.90" H (59.2mm x 42.3mm x 22.9mm)
  • Sērija
    VOF-15B
  • Jauda (vatos)
    15W
  • Iepakojums / lieta
    4-DIP Module
  • Citi vārdi
    VOF-15B-S5-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Iekraušanas noteikumi
    ±1%
  • Line noteikumi
    ±0.5%
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    OCP, OVP, SCP
  • Efektivitāte
    81.37%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    2.8A