Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > MD-50PL100
Pieprasīt citātu
Latviešu
5730268MD-50PL100 attēlsCUI, Inc.
MD-50PL100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MD-50PL100
  • Apraksts
    CONN RCPT FMALE MINI DIN 5P WIRE
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    100VAC, 12VDC
  • Izbeigšana
    Wire Leads
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    Mini DIN
  • Apvalka materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Shell Finish
  • Sērija
    MD-PL100
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    045-0782R
    CP-2950
    MD50PL100
  • Orientācija
    Keyed
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Pozīciju skaits
    5
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Flange
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Ground
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Wire Leads Tin
  • Pašreizējais vērtējums
    1A, 2A
  • Kontaktmateriāls
    Phosphor Bronze
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Tin
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Krāsa
    Black
  • California Prop 65
    Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
  • Kabeļa atvēršana
  • Backshell materiāls, pārklājums
  • Pieteikumi
MD-50CV
MD-50CV
Apraksts: CONN RCPT FMALE MINI DIN 5P SLDR
Ražotāji: CUI, Inc.
MD-500-U
MD-500-U
Apraksts: MED GRADE ENC ISOLATION XFORMR
Ražotāji: Triad Magnetics
MD-50SP
MD-50SP
Ražotāji: CUI, Inc.
MD-50SN
MD-50SN
Apraksts: CONN 5POS MINI-DIN MET PANEL MNT