Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > MD-30PL100
Pieprasīt citātu
Latviešu
2829380MD-30PL100 attēlsCUI, Inc.
MD-30PL100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MD-30PL100
  • Apraksts
    CONN RCPT FMALE MINI DIN 3P WIRE
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    100VAC, 12VDC
  • Izbeigšana
    Wire Leads
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    Mini DIN
  • Apvalka materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Shell Finish
  • Sērija
    MD-PL100
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    045-0780R
    CP-2930
    MD30PL100
  • Orientācija
    Keyed
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Pozīciju skaits
    3
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Flange
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Ground
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Wire Leads Tin
  • Pašreizējais vērtējums
    1A, 2A