Pieprasīt citātu
Latviešu
225937
DPA120050-P5/R-SZ
  • Daļas numurs
    DPA120050-P5/R-SZ
  • Apraksts
    AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
  • Spriegums - izlaide
    12VAC
  • Spriegums - ievade
    120VAC
  • Jauda (vatos)
    6W
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • Citi vārdi
    DPA120050P5/RSZ
  • Detalizēts apraksts
    12VAC 500mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    500mA