Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RT2200B7TR7
Pieprasīt citātu
Latviešu
RT2200B7TR7
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RT2200B7TR7
  • Apraksts
    RES NTWRK 16 RES 10 OHM 32LBGA
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    32-BGA (8x4)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" L x 0.157" W (8.00mm x 4.00mm)
  • Sērija
    ClearONE™
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    10
  • Jauda par elementu
    50mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    32-LBGA
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    16
  • Pins skaits
    32
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.053" (1.34mm)
  • Detalizēts apraksts
    10 Ohm ±5% 50mW Power Per Element Dual Terminator 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 32-LBGA