Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Kristāli > GL135F23CET
Pieprasīt citātu
Latviešu
GL135F23CET
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    GL135F23CET
  • Apraksts
    CRYSTAL 13.500000 MHZ SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    MHz Crystal
  • Izmērs / Izmēri
    0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
  • Sērija
    ATSSMGL
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    HC-49/US
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Darbības režīms
    Fundamental
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Kravas ietilpība
    20pF
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.169" (4.30mm)
  • Frekvences tolerance
    ±20ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±30ppm
  • Biežums
    13.5MHz
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    40 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    13.5MHz ±20ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US