Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Kristāli > ATS180A-E
Pieprasīt citātu
Latviešu
730127
ATS180A-E
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    ATS180A-E
  • Apraksts
    CRYSTAL 18MHZ 18PF RADIAL
  • ECAD modelis
  • Tips
    MHz Crystal
  • Izmērs / Izmēri
    0.427" L x 0.177" W (10.85mm x 4.50mm)
  • Sērija
    ATS
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    HC-49/US
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Darbības režīms
    Fundamental
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Kravas ietilpība
    20pF
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.145" (3.68mm)
  • Frekvences tolerance
    ±30ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Biežums
    18MHz
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    40 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    18MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US