Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 768203100GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3022733768203100GP attēlsCTS Electronic Components
768203100GP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1015+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    768203100GP
  • Apraksts
    RES ARRAY 10 RES 10 OHM 20SOIC
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
  • Sērija
    768
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    10
  • Jauda par elementu
    200mW
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    10
  • Pins skaits
    20
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Detalizēts apraksts
    10 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)