Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 768163564GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
274746768163564GP attēlsCTS Electronic Components
768163564GP
  • Daļas numurs
    768163564GP
  • Apraksts
    RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Pretestība (ohm)
    560k
  • Jauda par elementu
    200mW
  • Iepakojums / lieta
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Detalizēts apraksts
    560k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)