Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 768161104GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3433180768161104GP attēlsCTS Electronic Components
768161104GP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1032+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    768161104GP
  • Apraksts
    RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Sērija
    768
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    100k
  • Jauda par elementu
    100mW
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    15
  • Pins skaits
    16
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Detalizēts apraksts
    100k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)