Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 768143203GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
7009242768143203GP attēlsCTS Electronic Components
768143203GP
  • Daļas numurs
    768143203GP
  • Apraksts
    RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
  • Pretestība (ohm)
    20k
  • Jauda par elementu
    200mW
  • Iepakojums / lieta
    14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    7
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Detalizēts apraksts
    20k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)