Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 768141561GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
6820106768141561GP attēlsCTS Electronic Components
768141561GP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1008+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    768141561GP
  • Apraksts
    RES ARRAY 13 RES 560 OHM 14SOIC
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
  • Sērija
    768
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    560
  • Jauda par elementu
    100mW
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    13
  • Pins skaits
    14
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Detalizēts apraksts
    560 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Ķēdes tips
    Bussed
  • Pieteikumi
768141512GPTR13
768141512GPTR13
Apraksts: RES ARRAY 13 RES 5.1K OHM 14SOIC
Ražotāji: CTS Electronic Components
Apraksts: RES ARRAY 13 RES 510 OHM 14SOIC
768141512G
768141512G