Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 767163471GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
2662149767163471GP attēlsCTS Electronic Components
767163471GP
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    767163471GP
  • Apraksts
    RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16SOIC
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Pretestība (ohm)
    470
  • Jauda par elementu
    200mW
  • Iepakojums / lieta
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Citi vārdi
    767-163-R470P
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    8
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.093" (2.36mm)
  • Detalizēts apraksts
    470 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Ķēdes tips
    Isolated
  • Pieteikumi
767163473GPTR13
767163473GPTR13
Apraksts: RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC
Ražotāji: CTS Electronic Components
767163393G
767163393G
Apraksts: RES ARRAY 8 RES 39K OHM 16SOIC