Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 767161682GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
2528014767161682GP attēlsCTS Electronic Components
767161682GP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1032+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    767161682GP
  • Apraksts
    RES ARRAY 15 RES 6.8K OHM 16SOIC
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Sērija
    767
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    6.8k
  • Jauda par elementu
    100mW
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    15
  • Pins skaits
    16
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.093" (2.36mm)
  • Detalizēts apraksts
    6.8k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Ķēdes tips
    Bussed
  • Pieteikumi
767161680GP
767161680GP
Apraksts: RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC
Ražotāji: CTS Electronic Components
767161683G
767161683G
Apraksts: RES ARRAY 15 RES 68K OHM 16SOIC
Apraksts: RES ARRAY 15 RES 82 OHM 16SOIC