Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 766143333GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
766143333GP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
840+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    766143333GP
  • Apraksts
    RES ARRAY 7 RES 33K OHM 14SOIC
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
  • Sērija
    766
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    33k
  • Jauda par elementu
    160mW
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Citi vārdi
    766-143-R33KP
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    7
  • Pins skaits
    14
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.069" (1.75mm)
  • Detalizēts apraksts
    33k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Ķēdes tips
    Isolated
  • Pieteikumi
766143331GPTR7
766143331GPTR7
Apraksts: RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SOIC
Ražotāji: CTS Electronic Components
766143331GP
766143331GP
766143390G
766143390G
Apraksts: RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC
Apraksts: RES ARRAY 7 RES 33K OHM 14SOIC
766143331GPTR13
766143331GPTR13
766143333GPTR13
766143333GPTR13