Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 753101103GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
6800481753101103GP attēlsCTS Electronic Components
753101103GP
  • Daļas numurs
    753101103GP
  • Apraksts
    RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
  • Sērija
    753
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    10k
  • Jauda par elementu
    40mW
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    10-SRT
  • Citi vārdi
    Q2597307
    RES-02851-LF
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    9
  • Pins skaits
    10
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.100" (2.53mm)
  • Detalizēts apraksts
    10k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT