Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 752241682GP
Pieprasīt citātu
Latviešu
752241682GP
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    752241682GP
  • Apraksts
    RES ARRAY 22 RES 6.8K OHM 24DRT
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
  • Pretestība (ohm)
    6.8k
  • Jauda par elementu
    80mW
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    24-DRT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    22
  • Pins skaits
    24
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.100" (2.53mm)
  • Detalizēts apraksts
    6.8k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT