Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 752201152GPTR7
Pieprasīt citātu
Latviešu
752201152GPTR7
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    752201152GPTR7
  • Apraksts
    RES ARRAY 18 RES 1.5K OHM 20DRT
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
  • Pretestība (ohm)
    1.5k
  • Jauda par elementu
    80mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    20-DRT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    18
  • Pins skaits
    20
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.100" (2.53mm)
  • Detalizēts apraksts
    1.5k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT