Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 752103752GPTR7
Pieprasīt citātu
Latviešu
752103752GPTR7
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    752103752GPTR7
  • Apraksts
    RES ARRAY 5 RES 7.5K OHM 10SRT
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
  • Sērija
    752
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    7.5k
  • Jauda par elementu
    160mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    10-SRT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    5
  • Pins skaits
    10
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.100" (2.53mm)
  • Detalizēts apraksts
    7.5k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT
  • Ķēdes tips
    Isolated
  • Pieteikumi
752103472G
752103472G
Apraksts: RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SRT