Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > 745C101331JP
Pieprasīt citātu
Latviešu
4873370745C101331JP attēlsCTS Electronic Components
745C101331JP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    745C101331JP
  • Apraksts
    RES ARRAY 8 RES 330 OHM 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
  • Sērija
    745
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    330
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Citi vārdi
    745C101331JPTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    8
  • Pins skaits
    10
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    26 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    330 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals