Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73WL4R200F
Pieprasīt citātu
Latviešu
605340573WL4R200F attēlsCTS Electronic Components
73WL4R200F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    73WL4R200F
  • Apraksts
    RES 0.2 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
  • Sērija
    73WLx
  • Pretestība
    200 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Wide 1206 (3216 Metric), 0612
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    200 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thick Film