Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73WE7R075F
Pieprasīt citātu
Latviešu
369829273WE7R075F attēlsCTS Electronic Components
73WE7R075F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    73WE7R075F
  • Apraksts
    RES 0.075 OHM 1% 2W 2512 WIDE
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
  • Sērija
    73WEx
  • Pretestība
    75 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Wide 2512 (6432 Metric), 1225
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.71mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    75 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film