Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73WE6R024J
Pieprasīt citātu
Latviešu
660651373WE6R024J attēlsCTS Electronic Components
73WE6R024J
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    73WE6R024J
  • Apraksts
    RES 0.024 OHM 5% 1W 2010 WIDE
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
  • Sērija
    73WEx
  • Pretestība
    24 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums / lieta
    Wide 2010 (5025 Metric), 1020
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.71mm)
  • Detalizēts apraksts
    24 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film