Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73WE4R082F
Pieprasīt citātu
Latviešu
383988973WE4R082F attēlsCTS Electronic Components
73WE4R082F
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    73WE4R082F
  • Apraksts
    RES 0.082 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
  • Sērija
    73WEx
  • Pretestība
    82 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums / lieta
    Wide 1206 (3216 Metric), 0612
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    82 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thick Film